Chemikals Sp. z o.o. rzetelny partner biznesowy z ugruntowaną pozycją na rynku węglowym poszukuje osób na następujące stanowiska:

Agent celny

Wykształcenie: min średnie

Doświadczenie zawodowe: mile widziane (możliwość przyuczenia)

Języki obce / poziom znajomości: mile widziany j. rosyjski w stopniu podstawowym

Umiejętności/uprawnienia:

wpis na listę agentów celnych - warunek konieczny,

prawo jazdy kat. B

dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office,

dobra organizacja pracy,

samodzielność,

komunikatywność,

sumienność,

odpowiedzialność

Asystent agenta celnego

Wykształcenie: wyższe pozwalające uzyskać wpis na listę agentów celnych (wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawne lub techniczne, obejmujące wiedzę z zakresu prawa administracyjnego, finansowego oraz celnego lub ukończone studia podyplomowe w jednym z powyższych obszarów)

sumienność,

Spedytor

wykształcenie minimum średnie

bardzo dobra obsługa komputera (programy Office)

mile widziana podstawowa znajomość języka rosyjskiego

sumienność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w Dziale Obsługi Klienta.

 Ogólny zakres obowiązków:

- promowanie usług oraz kreowanie wizerunku Spółki wśród kontrahentów,

- uzgadnianie terminów realizacji usług z kontrahentami, przyjmowanie i wprowadzanie awizacji,

- współpraca z działem operacyjnym poza biurem m.in. opracowywanie planów placu i powierzchni magazynowych,

- prowadzenie stanów ewidencyjnych w bazie danych,

- wystawianie oraz podpisywanie faktur sprzedaży za wykonane usługi,

Wymagania:

- czynne prawo jazdy kat. B

- mile widziana znajomość j. rosyjskiego w stopniu podstawowym

- bardzo dobra obsługa komputera (programy Office);

- wykształcenie minimum średnie;

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów niezbędna do kontaktów telefonicznych z  klientami;

- skrupulatność, dokładność, wyobraźnia;

- duża samodzielność i samokontrola podczas wykonywania powierzonych zadań;

- zaangażowanie w wykonywaną pracę i odpowiedzialność za efekty tej pracy;

- wysoka kultura osobista;

- mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

Mechanik

Wykształcenie: zawodowe lub średnie zawodowe
Umiejętności: Znajomość budowy maszyn
Mile widziane podstawowe uprawnienia spawalnicze

Manewrowy

Twoje zadania: wykonywanie manewrów z wagonami na terenie bocznicy.

Zapewniamy: szkolenie i przygotowanie praktyczne do pracy na ww. stanowisku oraz szansę dalszego rozwoju zawodowego.

Po uzyskaniu uprawnień do zawodu, oferujemy możliwość szybkiego awansu (nawet po 3 miesiącach) wraz z podwyżką wynagrodzenia.

Wymagania: Wykształcenie zawodowe oraz dobry stan zdrowia.

Sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, umiejętność współpracy w grupie.

Zapraszamy do kontaktu

Ustawiacz

Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie

Idealny stan zdrowia

Świadectwo kwalifikacyjne Ustawiacz

Sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, umiejętność współpracy w grupie

Operator ładowarki

Mile doświadczenie w obsłudze ładowarki.

Wymagane uprawnienia:

Terminal Węglowy: operator ładowarki kl. I

Dział Produkcji Ekobran: operator ładowarki kl. III

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub dostarczenie osobiście w Kadrach Spółki Chemikals: Siedlisko 8; 14-500 Braniewo.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami:

• Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych),

• ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia)
  • Praca zmianowa
  • Nowoczesne i komfortowe narzędzia pracy
  • Posiłki regeneracyjne w okresie jesienno – zimowym
  • Pakiet prywatnych usług medycznych MEDICOVER
  • Rabaty na paliwo na stacjach benzynowych Orlen i Bliska
  • Zniżka pracownicza na zakup ekogroszku

Kontakt

Administratorem przesłanych danych osobowych jest Chemikals Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Siedlisko nr 8, 14 - 500 Braniewo.

Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji, podstawą do ich przetwarzania jest art. 6 pkt. 1 lit. b) RODO w zakresie dążenia do zawarcia umowy lub artykuł 6 pkt. 1 lit. c) RODO w zakresie, w którym dane rekrutacyjne przetwarzane są w oparciu o wymagania prawa – Kodeks pracy. Podanie danych ma charakter dobrowolny, niemniej jednak podanie ich w niezbędnym zakresie może okazać się konieczne dla dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym.

Informujemy, że w każdym momencie przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Nie przekazujemy Pani / Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Do podanych danych mają dostęp odbiorcy świadczący dla nas usługi z zakresu wsparcia prawnego i informatycznego.

Przesłane dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, nie dłużej jednak niż 1 rok od dnia ich otrzymania przez Administratora. Niezależnie od powyższego, w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody na przetwarzanie przesłanych danych osobowych na potrzebę kolejnych rekrutacji, w tym dot. innych stanowisk, dane te przetwarzane będą przez okres lat 2.

Przesyłając swoje zgłoszenie zgadza się Pani / Pan na przetwarzanie przez  Chemikals danych osobowych zawartych w Pani / Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania). Jeżeli nie chce Pani/ Pan abyśmy przetwarzali dodatkowe dane prosimy nie umieszczać ich w swoich dokumentach.

W celu realizacji przysługujących uprawnień albo uzyskania dodatkowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iodo@chemikals.pl

Mail: kadry@chemikals.pl

Tel: 55 620 87 16, 504 200 991