Kontakt

Chemikals Sp. z o.o. jest właścicielem terminali przeładunkowych w Braniewie i Skandawie

 

Dane teleadresowe:

 

Chemikals Sp. z o.o

Siedlisko 8

14-500 Braniewo

 

NIP: 7010169508, KRS: 0000323264, REGON: 141721121

Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 25 000 000 PLN opłacony w całości

 

Tel. +48 55 620 87 00

biuro@chemikals.pl

 

PEKAO SA, Nr konta: PL95 1240 6292 1111 0010 7190 9999

 

 

Zarząd i Dyrekcja

 

 

 

 

 

 

Marcin Dobruchowski

Prezes Zarządu

 

Biuro Zarządu

tel. +48 55 620 87 00

biuro@chemikals.pl

 

 

 

 

 

 

 

Magdalena Michalska

Prokurent

Dyrektor Pionu Operacyjnego

 

tel. 510 225 976

magdalena.michalska@chemikals.pl

 

Piotr Kurto

Prokurent

Dyrektor Pionu Produkcji

 

tel. 501 937 232

piotr.kurto@chemikals.pl

 

Maciej Olszak

Dyrektor Pionu Wsparcia

 

 

tel. 510 225 985

maciej.olszak@chemikals.pl

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Stasiuk

Dyrektor Operacyjny

Terminala Skandawa

 

tel. 500 090 386

krzysztof.stasiuk@chemikals.pl

 

 

 

 

 

 

 

Kierownictwo

 

 

 

 

Gabriela Grochowska

Kierownik Działu Agencji Celnej

 

tel. 55 620 87 10

gabriela.grochowska@chemikals.pl

 

Teresa Spanowska

Kierownik Działu Spedycji Kolejowej

 

tel. 506 008 699

teresa.spanowska@chemikals.pl

 

Kamila Kuczyńska

Kierownik Działu Obsługi Klienta

 

tel. 510 225 979

kamila.kuczynska@chemikals.pl